Welcome to our website! We work for you

وضعیت باتری ها (گذشته حال آینده)

باطری ها از 50 سال پیش بسیار متنوع تر و کاربردی تر شده اند. هر روزه شاهد نوآوری جدید در صنعت باتری با دو فلز لیتیوم و نیکل هستیم. هر روز اندازه باتری ها کوچکتر ذخیره انرژی بیشتر و صرف زمان کمتر برای شارژ.

باتری های گذشته حال آینده

باطریها : امروز مفید بوده و فردا بهتر خواهند شد.

باطریها از اسید سرب تا یون لیتیوم طی دوره ۵۰ساله یا بیشتر تحولی چشمیگرداشته اند. به گذشته بر می گردیم ما از باطریها در برنامه هایی محدود از جمله برای روشن کردن ماشینها، اسباب بازیها، کنترل از راه دور و چراغ چشمک زن استفاده می کردیم. اسید سرب گزینه ای برای ماشینهای قدرتمند با گازوئیل است در حالیکه باطریهای شما مسیری برای وسایل خانگی بودند.

پس از مدتها نمونه هایی قابل تجدید بر اساس نیکل پدیدار شدند: از جمله کادمیم نیکل ( NiCd) و نمونه پیوندی و مقاوم نیکل-فلز ( NiMH) . همه اینها مسیر زندگی و فعالیت ما را تغییر دادند (ابزارهای قدرت شارژ و دوربین های دیجیتال اولیه). سپس NiMH به عنوان جهش بزرگ در حمل و نقل در سالهای 90، به عنوان تکنولوژی پشتیبانی برای تویوتا پریوس ترابری شد . این فناوری رانندگی را برای همیشه تغییر داد که منجر به خودروهای الکتریکی امروز می شود. با این حال این حجم هنوز برای آنچه مردم در ماشین ها، ابزار، دوربین ها، و دیگر دستگاه های در حال ظهور می خواستند، اندک است.

یون لیتیوم در حال پدیدار شدن است.

یون لیتیوم در سال ۱۹۹۱از نظر تجاری پدیدار شد ( بیشترمدلها نیکل دارند ) این ماده اوایل در دوربین ها و تلفن های هوشمند، لپ تاپ ها و دیگر وسایل قابل حمل و نقل امروزی شدند.

یون لیتیوم در نسل بعدی اتومبیل ها وارد شده است. حجم مافوق برق مسئله ای مهم برای وسایل جمل و نقل بوده است. درنیمه قرن، ما از این جایگاه حرکت کردیم. در آنجا باطریها نقشی فرعی در زندگی ما داشتند. (بعضی از ما در درون و محیط اطراف از آن استفاده کردیم.)

شرایط آتی برای نیکل مساعد و متناسب به نظر می رسد.

در مورد بسیاری از فنون ، هر چه بیشتر از آنها استفاده کنیم، خواسته هایمان نسبت به آنها هم فرق خواهد کرد.

باطریها بدون استثنا هستند. دوست داریم موبایل هایا لپ تاپ ها برای روزهای متوالی روشن باشند. ما همچنان خواستار وسایل برقی هستیم. (پر شدن در کمتر از ۱۰دقیقه)

ما از باطریها برای حمایت از شبکه های پیچیده برق و نمونه هایی کلان استفاده می کنیم.

ما برای شارژ شدن به باطری هایی سبک تر، قدرتمند تر و پر سرعت نیازمندیم.

اکنون سوالی مطرح است چگونه به آنها دست می یابیم؟ آیا این مسئله شامل پیچ های مداوم تا فنون موجود هم می شود؟ آیا چیزی متحول تر وجود دارد یا اینکه چه مدتی دست یابی به این مسئله به طول می انجامد؟

تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت پویاب فلز میباشد