Welcome to our website! We work for you

اخبار فلزات-افزایش قیمت فلزات مس و آلمینیوم در بازارهای جهانی

به فعالان صنعت آبکاری پیشنهاد می کنیم که مرتب اخبار فلزات را رصد کند. شرکت پویاب فلز سعی دارد در حد امکان این اطلاع رسانی را داشته باشد.

اخبار فلزات مس روی آلمینیوم

امروز در بازارهای جهانی  قمیت فلزات اساسی  نظیر مس، آلومینیوم افزایش قابل توجهی داشت دلیل این افزایش رونق بازار خودروهای  الکتریکی است که این فلزات در ساخت آنها استفاده می شود.

به گزارش اخبار فلزات و به نقل از فارس، امروز در بازار بورس فلزات لندن قیمت هر تن فلز مس ۶ هزار و ۸۴۵ دلار معامله شد. قیمت این فلز طی چند روز گذشته روند کاملا افزایشی داشته به طوری که پس از رسیدن به قیمت ۶ هزار و ۵۳۰ در ۷ نوامبر مسیر افزایشی را طی دو هفته گذشته تا به امروز طی کرده است.

همچنین در بازار بورس فلزات لندن هر تن آلمینیوم به قیمت ۲۰۶۱ تن معامله شد و فلز روی هم به قیمت ۳ هزار و ۱۶۹.۵ دلار رسید.

بررسی کارشناسان نشان میدهد ازآنجایی که این سه نوع فلز در ساخت خودروهای الکتریکی کاربرد زیادی دارد که تا سال ۲۰۲۰ بازار خودروهای الکتریکی بیش از ۵ درصد رشد خواهد داشد.

بررسی منحنی قیمتی بازار بورس لندن (LME(که قیمت آلومینیوم از ۱۳ نوامبر تا کنون رشد داشته است. این فلز ۱۹۹۶.۵ دلار به قیمت ۲۰۶۰.۵ دلار افزایش یافته است.

فلز روی هم در جدیدترین قیمت بورس لندن مسیر افزایشی را در یک هفته اخیر داشته اما در روز گذشته حدود ۲۴ دلار در هر تن کاهش یافته است.

بر اساس گزارش بازار بورس لندن فلز سرب به قیمت ۲۵۵۹ دلار، روی ۱۹۳۳۰ دلار و آلیاژ آلومینیوم ۱۷۹۰ دلار به فروش رفته است.

 

تاریخ نشر 1396/9/29


تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت پویاب فلز میباشد